Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XII Zwyczajna Sesja Rady Gminy Jednorożec".
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Koper | za |
2 | Cezary Wójcik | za |
3 | Teresa Piotrak | za |
4 | Monika Czachowska | za |
5 | Mariusz Kaczyński | za |
6 | Urszula Janina Gołota | za |
7 | Tadeusz Sobolewski | za |
8 | Leszek Waldemar Sędrowski | za |
9 | Janusz Więcek | za |
10 | Aldona Płodzicka | za |
11 | Józef Brzozowy | za |
12 | Włodzimierz Bruździak | za |
13 | Karol Majewski | za |
14 | Katarzyna Więcek | za |
15 | Lucyna Popiołek | za |
Uchwała Nr SOK.0007.75.2019 Rady Gminy Jednorożec z dnia 19 września 2019 r. w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Przasnyskiego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Koper | za |
2 | Cezary Wójcik | za |
3 | Teresa Piotrak | za |
4 | Monika Czachowska | za |
5 | Mariusz Kaczyński | wstrzymał się |
6 | Urszula Janina Gołota | za |
7 | Tadeusz Sobolewski | za |
8 | Leszek Waldemar Sędrowski | za |
9 | Janusz Więcek | za |
10 | Aldona Płodzicka | za |
11 | Józef Brzozowy | za |
12 | Włodzimierz Bruździak | za |
13 | Karol Majewski | za |
14 | Katarzyna Więcek | za |
15 | Lucyna Popiołek | za |
Uchwała Nr SOK.0007.76.2019 Rady Gminy Jednorożec z dnia 19 września 2019 r. w sprawie udzielenia pożyczki długoterminowej dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Jednorożcu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Koper | za |
2 | Cezary Wójcik | za |
3 | Teresa Piotrak | za |
4 | Monika Czachowska | za |
5 | Mariusz Kaczyński | za |
6 | Urszula Janina Gołota | za |
7 | Tadeusz Sobolewski | za |
8 | Leszek Waldemar Sędrowski | za |
9 | Janusz Więcek | za |
10 | Aldona Płodzicka | za |
11 | Józef Brzozowy | za |
12 | Włodzimierz Bruździak | za |
13 | Karol Majewski | za |
14 | Katarzyna Więcek | za |
15 | Lucyna Popiołek | za |
Uchwała Nr SOK.0007.77.2019 Rady Gminy Jednorożec z dnia 19 września 2019 r. zmieniająca uchwałę Nr SOK.0007.18.2018 Rady Gminy Jednorożec z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Jednorożec na lata 2019-2028
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Koper | za |
2 | Cezary Wójcik | za |
3 | Teresa Piotrak | za |
4 | Monika Czachowska | za |
5 | Mariusz Kaczyński | za |
6 | Urszula Janina Gołota | za |
7 | Tadeusz Sobolewski | za |
8 | Leszek Waldemar Sędrowski | za |
9 | Janusz Więcek | za |
10 | Aldona Płodzicka | za |
11 | Józef Brzozowy | za |
12 | Włodzimierz Bruździak | za |
13 | Karol Majewski | za |
14 | Katarzyna Więcek | za |
15 | Lucyna Popiołek | za |
Uchwała Nr SOK.0007.78.2019 Rady Gminy Jednorożec z dnia 19 września 2019 r. zmieniajacaj uchwałę Nr SOK.0007.19.2018 z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie uchwalenia uchwały budżetowej Gminy Jednorożec na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Koper | za |
2 | Cezary Wójcik | za |
3 | Teresa Piotrak | za |
4 | Monika Czachowska | za |
5 | Mariusz Kaczyński | za |
6 | Urszula Janina Gołota | za |
7 | Tadeusz Sobolewski | za |
8 | Leszek Waldemar Sędrowski | za |
9 | Janusz Więcek | za |
10 | Aldona Płodzicka | za |
11 | Józef Brzozowy | za |
12 | Włodzimierz Bruździak | za |
13 | Karol Majewski | za |
14 | Katarzyna Więcek | za |
15 | Lucyna Popiołek | za |
Uchwała Nr SOK.0007.79.2019 Rady Gminy Jednorożec w sprawie zmiany uchwały Nr XLII/208/10 Rady Gminy Jednorożec z dnia 27 lipca 2010 r. w sprawie regulaminu wynagradzania nauczycieli określającego wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania dodatków: motywacyjnego, funkcyjnego i za warunki pracy oraz niektórych innych składników wynagrodzenia, a także nagród oraz dodatku mieszkaniowego dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowo – wychowawczych prowadzonych przez Gminę Jednorożec
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Koper | za |
2 | Cezary Wójcik | za |
3 | Teresa Piotrak | za |
4 | Monika Czachowska | za |
5 | Mariusz Kaczyński | za |
6 | Urszula Janina Gołota | za |
7 | Tadeusz Sobolewski | za |
8 | Leszek Waldemar Sędrowski | za |
9 | Janusz Więcek | za |
10 | Aldona Płodzicka | za |
11 | Józef Brzozowy | za |
12 | Włodzimierz Bruździak | za |
13 | Karol Majewski | za |
14 | Katarzyna Więcek | za |
15 | Lucyna Popiołek | za |
Uchwała Nr SOKI.0007.80.2019 Rady Gminy Jednorożec z dnia 19 września 2019 r. w sprawie przyjęcia Projektu Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie gminy Jednorożec
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Koper | za |
2 | Cezary Wójcik | za |
3 | Teresa Piotrak | za |
4 | Monika Czachowska | za |
5 | Mariusz Kaczyński | za |
6 | Urszula Janina Gołota | za |
7 | Tadeusz Sobolewski | za |
8 | Leszek Waldemar Sędrowski | za |
9 | Janusz Więcek | za |
10 | Aldona Płodzicka | za |
11 | Józef Brzozowy | za |
12 | Włodzimierz Bruździak | za |
13 | Karol Majewski | za |
14 | Katarzyna Więcek | za |
15 | Lucyna Popiołek | za |
Uchwała Nr SOK.0007.81.2019 Rady gminy Jednorożec z dnia 19 września 2019 r. w sprawie prowadzenia przez Gminę Jednorożec działalności w zakresie telekomunikacji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Koper | za |
2 | Cezary Wójcik | za |
3 | Teresa Piotrak | za |
4 | Monika Czachowska | za |
5 | Mariusz Kaczyński | za |
6 | Urszula Janina Gołota | za |
7 | Tadeusz Sobolewski | za |
8 | Leszek Waldemar Sędrowski | za |
9 | Janusz Więcek | za |
10 | Aldona Płodzicka | za |
11 | Józef Brzozowy | za |
12 | Włodzimierz Bruździak | za |
13 | Karol Majewski | za |
14 | Katarzyna Więcek | za |
15 | Lucyna Popiołek | za |